Open positions

Specjalista ds. organizacji konferencji

Twoje zadania:

  • Zaplanowanie i realizacja największego eventu w branży Product Design w Europie Środkowej,
  • Koordynacja najważniejszych elementów organizacji wydarzenia, tj. realizacja ustaleń z venue, partnerami, speakerami, mediami, a także z poszczególnymi podwykonawcami,
  • Współtworzenie i udział w realizacji spójnej koncepcji komunikacji zewnętrznej eventu w social mediach,
  • Planowanie i weryfikacja kolejnych etapów pracy teamu.

Co Tobie oferujemy?

  • Zdobycie cennego doświadczenia przy tworzeniu międzynarodowego eventu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Nawiązanie relacji i współpracy z najlepszymi speakerami w branży produktowej,
  • Pracę w małym, ale doświadczonym teamie produktowców w hipsterskim open space w gdańskim Wrzeszczu,
  • Dużą swobodę w działaniu,
  • Udział w krajowych i europejskich wydarzeniach branżowych,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu UX i Product Design.

Cechy idealnego kandydata, czyli nasze oczekiwania:

  • Masz podejście, że wszystko jest możliwe; jesteś zaangażowana/y - widzisz wyzwania, a nie trudności,
  • Masz doświadczenie w samodzielnej organizacji wydarzeń branżowych (konferencja to coś innego niż organizacja wesela),
  • Masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - zdecydowana większość komunikacji odbywa się w tym języku - zarówno w mowie i w piśmie.
  • Rozumiesz współczesny język komunikacji mediów społecznościowych (będziesz współprowadził fanpage’a, moderował grupy na serwisach społecznościowych),
  • Potrafisz samodzielnie zorganizować swój czas i nie potrzebujesz, żeby ktoś cię motywował - sam/a umiesz najlepiej siebie zainspirować do działania,
  • Z łatwością koordynujesz i egzekwujesz efekty pracy innych członków zespołu,
  • Nie musisz się znać na designie, ale przynajmniej na podstawowym poziomie być zainteresowana/zainteresowanym tym, co się dzieje w branży produktowej,
  • Ukończyłaś/eś uczelnię wyższą lub jesteś na ostatnim roku studiów.